VİDEOLAR.

Açıklayıcı Videolarımız

Videolarımızı takip ederek ihtiyacınız olan bilgileri edinebilirsiniz

Image

BAŞARI-YORUM - MESUT ŞENEL

İş fikri olan genç girişimcilerin, iş fikirlerini ticarileştirerek ekonomik değer oluşturmaları amacıyla girişimcilere yönelik sağlanan destek ve hibelerin görüşüldüğü Başarı-Yorum programında;
Girişimciliğin önemi, girişimcilere destek veren kurumlar, destek kapsamına alınan gider kalemleri, sağlanan desteklerin tutarı ve başvuru süreçleri ile Ar-ge ve Teknopark firmalarının farkındalıkları konularını görüştük.
Image

SEMA BAYSAL ile İŞKOLİK - MESUT ŞENEL

E-Dönüşüm kapsamında e-fatura, e-defter, e-arşiv kullanıcısı olmadan öncesi bilinmesi gereken hususların sohbet ortamında görüşüldüğü işkolik programında;
Kapsama alınma kriterleri,Mali Mühür tanımı, başvuru aşamaları,E-faturanın tanımı, hukuki niteliği, kağıt fatura ve e-faturanın farkları, uygulama yöntemleri, kullanım süreçleri. Mükelleflerin kullandığı resmi defterlerin elektronik ortama taşınmasında getirilen kolaylıklar Özel entegratörün önemi konularını görüştük.
Image

Müge ORUÇKAPTAN ile sektöre yön verenler – Mesut ŞENEL

Ticaret yapmak, şirket yönetmek ve mali konuları bilmenin öneminin görüşüldüğü sektöre yön verenler programında;
Şirket kuruluş aşamaları, Unvan belirlerken dikkat edilecek hususlar, Kuruluş yerinin önemi, Şahıs firması ile sermaye şirketleri arasındaki farklar, Limited şirket ile Anonim şirket arasındaki farkları, Kuruluş öncesi ve kuruluş sonrasısüreçlerin neler olduğu konularını görüştük.
0212 908 06 60–61 Image

Aklınıza takılan bir sorunuz mu var?

Yardım etmek için buradayız. Bize bir e-posta gönderin veya bizi arayın: