Vergi Denetimi Hizmetleri Görsel

Vergi Denetimi (Tam Tasdik) Hizmetleri


IFASTURK Mali Müşavir ve Denetim olarak, Vergi Denetimi (Tam Tasdik) Hizmetleri kapsamında yasal zorunlulukları eksiksiz bir şekilde karşılayan çözümler sunuyoruz. Türk Vergi Mevzuatı'na göre, Vergi Denetimi (Tam Tasdik) Hizmetleri 3568 sayılı Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik ve Yeminli Mali Müşavirlik Kanunu ile birlikte uygulanmaktadır. Vergi denetimleri, vergi uzmanları tarafından Türkiye'de geçerli olan vergi standartları, yasaları ve mevzuatları göz önünde bulundurularak şirketlerin mali tablolarının kontrol edilmesi işlemini karşılamaktadır.

Vergi Denetimi Tüm Şirketler İçin Önemli bir Gereklilik

IFASTURK Mali Müşavir ve Denetim olarak, tüm vergi mükellefi şirketler için önemli bir uygulama olan vergi denetim sürecini eksiksiz bir şekilde yerine getiriyoruz. Alanında deneyimli ve uzman personelimiz tarafından gerçekleştirilen denetimler sonucunda, vergi mükellefi kurumsal müşterilerimizin tam tasdik raporlarını denetliyoruz. Uzmanlarımız tarafından hazırlanan tam tasdik raporu aracılığıyla, kurumsal müşterilerimizin üst yönetimine önceden tespit edilebilecek hatalar konusunda bilgi veriyor ve vergi daireleri ile yaşanabilecek pürüzleri oluşmadan engelliyoruz. Köklü uzmanlığımız sayesinde, kurumsal müşterilerimizin hatalı uygulamalarının ortadan kaldırılmasını sağlıyoruz.

Kurumlar Vergisi ve Katma Değer Vergisi Tasdik Hizmetleri Sunuyoruz

IFASTURK Mali Müşavir ve Denetim olarak, yasal zorunluluklar doğrultusunda vergi mükellefi şirketlere Kurumlar Vergisi ve Katma Değer Vergisi Tasdik Hizmetleri de sunuyoruz. Kendi alanında fark yaratan uzman kadromuz, vergi standartları ve yükümlülüklerini yerine getirmek konusunda kurumsal müşterilerimize yardımcı olmanın yanı sıra, ortaya çıkabilecek hatalı uygulamaları ve riskleri tespit ederek "büyümeye odaklanan" bir yol haritası sunmaktadır.

IFASTURK Mali Müşavir ve Denetim olarak, tam tasdik raporu düzenleme hizmetimiz kapsamında tam tasdik raporunu vergi dairesine sunuyoruz. Kurumsal müşterilerimizin sonraki adımlarında da en iyi kararları alması ve en doğru şekilde hareket etmesi konusunda planlama hizmeti sunuyoruz.


💡 Vergi Denetimi (Tam Tasdik) Hizmetleri hakkında uzman desteği almak için İletişim Formumuz, Telefon Hattımız üzerinden veya Canlı Destek üzerinden bize ulaşabilirsiniz.Paylaş