Vergi Danışmanlığı Hizmeti Görsel

Vergi Danışmanlığı Hizmeti


Ifastürk Mali Müşavir ve Denetim olarak, müşterilerimizin vergi yükümlülüklerini yönetmelerine yardımcı olmak için sunduğumuz vergi danışmanlığı hizmeti, Türkiye'de oldukça karmaşık olan vergi mevzuatı konusunda kurumsal müşterilere yol göstermektedir. Bu hizmetlerimiz sayesinde müşterilerimiz, Türkiye'de geçerli olan yasa ve mevzuatlar ışığında etkin ve güvenilir sonuçlar elde edebilmektedirler. Ayrıca, gerçekleştirdiğimiz vergi denetimi sonucunda ortaya çıkan raporlar, kurumsal müşterilerin uygulamalarının mevzuatlara uygunluğunu incelemenin yanı sıra vergisel risklerin ortaya çıkarılmasını hedeflemektedir. Bu sayede, müşterilerimiz vergisel risklerden korunarak, vergi tasarrufu yapma imkanı bulmaktadırlar.

Ifastürk olarak sunduğumuz vergi danışmanlığı hizmetleri aşağıdaki kanunları kapsamaktadır:

  • Vergi Usul Kanunu
  • Kurumlar Vergisi Kanunu
  • Gelir Vergisi Kanunu
  • Katma Değer Vergisi Kanunu
  • Özel Tüketim Vergisi Kanunu
  • Damga Vergisi Kanunu

Bu kanunlar ile Teşvik Mevzuatı ve Çifte Vergilendirmeyi Önleme Anlaşmalarından vergi tasarrufu yapılması amaçlanmaktadır. Ayrıca, müşterilerimize vergi planlaması konusunda da destek vermekteyiz. Böylece, müşterilerimiz vergisel riskleri en aza indirerek, daha fazla tasarruf yapma imkanı bulabilmektedirler. Ayrıca, vergi planlaması sayesinde müşterilerimiz, vergi yükümlülüklerini daha etkin bir şekilde yöneterek, işlerinde daha başarılı olabilmektedirler.


💡 Vergi Danışmanlığı Hizmetleri hakkında uzman desteği almak için İletişim Formumuz, Telefon Hattımız üzerinden veya Canlı Destek üzerinden bize ulaşabilirsiniz.Paylaş